Profil

Společnost OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. vznikla v roce 1994. Svou působností zahrnuje oblast Moravy, ale je schopna pružně nasadit své kapacity v kterémkoliv regionu České republiky, ale i v zahraničí.

OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. zajišťuje a provádí dopravní značení na pozemních komunikacích. Díky dobrým teoretickým znalostem vedoucích pracovníků, dlouholetým zkušenostem strojníků, použití kvalitních barev, plastů, balotiny a špičkové značící technice, kterou je společnost vybavená, nabízí vysokou kvalitu provedených prací. 

OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. je společnost, v níž najdete zkušeného, solidního a spolehlivého partnera. Obchodním partnerům nabízíme výhodné ceny, záruku a solidní kvalitu v krátkých dodacích lhůtách. Jsme přesvědčeni, že výsledky naší práce přinášejí uspokojení nejen nám, ale především našim obchodním partnerům, které jsme schopni uspokojit v jakémkoliv rozsahu a objemu zakázky. 

OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. je držitelem certifikátů dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN ISO 45001:2018.